Doradztwo podatkowe dla firm Warszawa

Doradca podatkowy w Warszawie

Decydując się na wsparcie naszego zespołu, mogą Państwo skupić się na tym co najważniejsze w prowadzeniu własnego biznesu – rozwijaniu swoich usług lub produktów oraz budowaniu relacji z klientami. Nasza kancelaria doradztwa podatkowego w Warszawie zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorstw z siedzibą lub oddziałem na terenie stolicy oraz okolicznych miejscowości. Dla firm współpracujących z naszą kancelarią oferujemy ponadto pomoc w razie ewentualnych problemów oraz trudności wynikających z zawiłości polskiego systemu fiskalnego, a także w obszarze tych bardziej wyspecjalizowanych jak związanych np. z procesem restrukturyzacji.

 

Doradztwo podatkowe dla warszawskich przedsiębiorstw – zakres usług

Oferujemy stałą obsługę oraz bieżącą pomoc w zakresie problematyki podatkowej, a także reprezentowania w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego bądź przed sądami administracyjnymi w przypadku sporu z organami podatkowymi. Poza wsparciem w zakresie rozliczania VAT, PIT, CIT czy PCC nasza kancelaria świadczy usługi związane m.in. z:

  • cenami transferowymi,
  • ulgami, odliczeniami i zwolnieniami (np. ulga badawczo-rozwojowa / IP Box),
  • przygotowywaniem wniosków o interpretację ,
  • Due Dilligence oraz innymi przeglądami i audytami.

Wszystkie działania oraz projekty realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz aktualnym orzecznictwem. Zapewniamy jednocześnie poufność przekazywanych nam informacji, a pracowników naszej kancelarii wiąże tajemnica zawodowa.

Kancelaria doradztwa podatkowego Warszawa

Doradztwo podatkowe dla firm – Warszawa i okolice

Zapewniamy pomoc, dopasowując zakres usług oraz proponowane rozwiązania do profilu i charakteru danej działalności, a także indywidualnych potrzeb Klienta. Proponowane przez nas doradztwo podatkowe dla firm z Warszawy i okolic to oferta kierowana do przedsiębiorstw  głównie z sektora MŚP (w szczególności średnie firmy). Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze podmiotów działających w sektorze finansowym, budowlanym, nowych technologii czy też IT jak również spółek z kapitałem zagranicznym.

 

Kancelaria doradcy podatkowego w Warszawie – obsługa w trzech językach

Świadczymy usługi zarówno dla firm z Polski, jak również dla zagranicznych przedsiębiorstw działających już bądź chcących dopiero wejść na polski rynek. Zespół naszej kancelarii tworzą specjaliści posługujący się biegle językiem angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Poza tym, dzięki stałej współpracy z niemieckimi specjalistami możemy zaoferować także doradztwo podatkowe dla firm z Warszawy i okolic, które zainteresowane są prowadzeniem działalności w  Niemczech poprzez oddział polskiej firmy lub też otwarciem tam osobnej działalności.

 

Doradztwo podatkowe dla firm Warszawa

 

Kancelaria doradztwa podatkowego na warszawskiej Woli

W stolicy prowadzimy biuro w budynku Concept Tower, przy skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej z Karolkową. Dzięki obecności w tej biznesowej części Warszawy, kancelaria doradcy podatkowego Ewy Flor mogła stworzyć dla firm działających na terenie stolicy oraz w okolicznych miejscowościach dogodne miejsce spotkań. Lokalizacja ta pozwala na sprawny dojazd zarówno Klientom poruszającym się własnym środkiem transportu, jak również preferującym komunikację miejską, m.in. ze względu na bliskość II linii metra i jej stacji „Rondo Daszyńskiego”.

 

Doradztwo podatkowe dla firm z Warszawy i okolicy w siedzibie Klienta lub on-line

Na życzenie Klienta istnieje możliwość omawiania bieżących spraw oraz realizacji konkretnych projektów w jego siedzibie. Dla firm zainteresowanych tego rodzaju formą współpracy nasza kancelaria proponuje również bezpośrednie wsparcie wewnętrznego zespołu księgowego Klienta.

Dzięki stosowanym przez nas rozwiązaniom jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi dla firm także kompleksowo on-line. Zapewniamy przy tym bezpieczny przepływ przekazywanych danych.

To nasi Klienci decydują, jaka forma współpracy jest najbardziej dogodna  w zakresie doradztwa podatkowego. Warszawski zespół kancelarii jest do Państwa dyspozycji zarówno osobiście, on-line jak i telefonicznie.