Doradztwo podatkowe Katowice

Ewa Flor – doradca podatkowy w Katowicach

Nasza kancelaria specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz instytucji finansowych (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe). Nasz zespół tworzą eksperci, dla których dobro Klientów jest priorytetem. Wspieramy współpracujące z nami podmioty gospodarcze, wskazując możliwe rozwiązania, wdrażając optymalizacje oraz dzieląc się naszą wiedzą z zakresu prawa podatkowego. Chcemy, żeby Państwa biznes się rozwijał bez ryzyka i wiemy, co zrobić, żeby tak się stało. Współpracując z nami możecie Państwo osiągnąć więcej.

 

Doradztwo podatkowe Ewa Flor  – Katowice

Powierzając prowadzenie spraw podatkowych doświadczonej Kancelarii takiej jak nasza, zyskujecie Państwo rzetelnego partnera, który będzie Wam towarzyszył w codziennych sytuacjach oraz zawsze wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba. Wsłuchując się w potrzeby Klientów oraz rozumiejąc specyfikę prowadzenia własnej działalności gospodarczej, staramy się zapewniać możliwie najszerszy wachlarz usług. Właściciele firm stają przed różnymi wyzwaniami i każdego dnia muszą podejmować szereg strategicznych dla powodzenia biznesu decyzji. Nasi doradcy pomagają uporządkować wiele istotnych obszarów, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą w pełni skoncentrować się na tym, co najważniejsze – prowadzeniu biznesu.

Doradztwo podatkowe Katowice

Doradcy podatkowi – Katowice

Często spotykamy się z sytuacją, w której sprawy związane z przepisami podatkowymi wydają się przedsiębiorcom zawiłe bądź niezrozumiałe. Częste nowelizacje prawa podatkowego mogą potęgować problemy z dostosowaniem prowadzonego biznesu do bieżącej polityki fiskalnej Ustawodawcy. Nasi doradcy podatkowi są ekspertami od interpretacji obowiązujących przepisów i potrafią zastosować je w praktyce – bez względu na rodzaj branży oraz specyfikę firmy zawsze znajdują optymalne i bezpieczne rozwiązania i będą dla Państwa wsparciem zawsze wtedy, kiedy będziecie potrzebować profesjonalnej pomocy w zakresie podatków.

 

Doradztwo podatkowe Ewa Flor – w czym pomagamy Klientom z Katowic?

Nasze usługi polegają m.in. na bieżącej obsłudze i doradztwie podatkowym. To wsparcie w codziennej pracy naszych Klientów – dostosowujemy nasze działania do potrzeb oraz reagując na zmieniające się oczekiwania czy okoliczności. Na rzecz Klientów działamy także w zakresie różnego rodzaju optymalizacji, które mają na celu poprawę funkcjonowania poszczególnych działów oraz całego przedsiębiorstwa.

Towarzyszymy Klientom w przygotowaniach do kontroli podatkowych, przeglądach dla inwestorów, restrukturyzacjach firm czy w trakcie występowania z wnioskami o interpretację do Ministerstwa Finansów. Na Państwa życzenie możemy także reprezentować przedsiębiorstwo w sporach z urzędami skarbowymi lub przed Sądami Administracyjnymi.

Nasze doradztwo obejmuje dziedziny takie jak: podatek od towarów i usług (VAT), podatki  dochodowe (CIT i PIT), podatek odroczony, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatki od nieruchomości. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu przez przedsiębiorstwa ulgi badawczo-rozwojowei a także IP Box. Co ważne, choćby ze względu na okoliczności i sytuację epidemiologiczną w Polsce oraz na świecie, nasze usługi świadczymy głównie online a także jeżeli Klient sobie tego życzy stacjonarnie (w biurach naszej Kancelarii lub u Klientów w siedzibie).

 

Doradca podatkowy Katowice

 

Doradca podatkowy – Katowice

Specjaliści z naszej Kancelarii pomogą Państwu w obsłudze firmy nie tylko w języku polskim. Zapewniamy także wsparcie tym z Klientów, którzy prowadzą biznes poza granicami kraju. Nasi eksperci porozumiewają się językiem angielskim i niemieckim a także rosyjskim. Prowadzenie międzynarodowej obsługi to duże udogodnienie dla właścicieli firm działających na zagranicznych rynkach, bądź zamierzających rozpoczęcie tego rodzaju ekspansję. W zakresie inwestycji w Niemczech posiadamy German Desk i jesteśmy w stanie (poprzez współpracę z Kancelariami w Niemczech) zorganizować Państwu kompleksowo prowadzenie działalności w Niemczech.

 

Poznaj nas lepiej i przekonaj się, dlaczego warto zaufać Kancelarii Doradcy Podatkowego Ewy Flor z Katowic

Tylko w ubiegłym roku z naszego doradztwa skorzystało aż 134 Klientów (z tego na stałe współpracujemy z ponad 70 firmami). Niezmiernie cieszy nas zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci. To dla nas źródło nieustannej satysfakcji oraz powód, dla którego dokładamy wszelkich starań, żeby jakość naszych usług przynosiła konkretne efekty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi referencjami – dzięki temu dowiecie się Państwo, jaką opinię wystawili nam Klienci i czego możecie oczekiwać po współpracy z nami. Bardzo zachęcamy Państwa także do kontaktu z nami. Wierzymy, że w trakcie rozmowy uda nam się ustalić, co jest dla Państwa najważniejsze i pokazać, co możemy w tej sprawie dla Państwa zrobić.