MISJA FIRMY

Współpracując z nami zyskujecie Państwo czas na prowadzenie biznesu a my eliminujemy ryzyko i stres związane z rozliczeniami Państwa firmy.

ŻYCIORYS ZAWODOWY

Ewa Flor – Doradca Podatkowy

Jestem licencjonowanym doradcą podatkowym (nr wpisu 10233) z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie podatków i księgowości.
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Szkołę Główną Handlową (Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej) w Warszawie, SWPS w Warszawie.

Jestem w trakcie zdobywania uprawnień CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants).
Jestem Biegłym Sądowym w zakresie podatków.
Jestem Członkiem Rady Podatkowej przy Konfederacji Lewiatan.
Specjalizuje się w: podatkach dochodowych, VAT, rachunkowości.
Branżowo specjalizuję się w: branży finansowej (głównie: banki i towarzystwa ubezpieczeniowe), real estate (nieruchomości), IT i podmioty z kapitałem zagranicznym.

Od 2005 roku prowadzę kancelarię doradztwa podatkowego i rachunkowego. Jestem członkiem zarządu w ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. a także Flor&Bartos TAX ADVISORS Sp. z o.o. Kancelaria moja wspiera Klientów ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. w zakresie prawa podatkowego i standardów rachunkowości.

Przez ponad osiem lat byłam Dyrektorem Departamentu Podatków i Księgowości (później: Dyrektorem Departamentu Podatków) w jednym z największych polskich banków. Wcześniej zdobywałam doświadczenie zawodowe jako menadżer w największych międzynarodowych firmach konsultingowych – Ernst & Young i BDO.

Reprezentuję Klientów w postępowaniach podatkowych przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Doradzam w restrukturyzacjach, połączeniach, podziałach przedsiębiorstw. Przeprowadzam due dilligence przed nabyciami przedsiębiorstw.
Prowadzę szkolenia a także wykładam na uczelniach wyższych. Publikuję z zakresu podatków.

Nasz Zespół

Magdalena Bartos

Magdalena Bartos

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 10705). 20 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie podatku CIT i podatku VAT, dla największych firm z kapitałem zagranicznym.

W latach 2004-2020 pracowała w EY, od 2012 r. jak manager i senior manager odpowiedzialny za zespół sprawozdawczości podatkowej w biurze EY w Katowicach i Krakowie. Wcześniej konsultant podatkowy w Deloitte.

Agnieszka Łyczbińska

Agnieszka Łyczbińska

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 11721). Prawie 20 lat doświadczenia w zakresie podatków (głównie CIT i VAT) i compliance.

W latach 2013-2020 starszy specjalista w departamencie podatków w Getin Noble Bank S.A.
W 2015-2016 p.o. Dyrektora ds. Podatków w Getin Noble Bank S.A. Wcześniej kilkuletnie doświadczenie w EY i ING Bank Śląski.

DORADZTWO PODATKOWE EWA FLOR

Dlaczego warto
nam zaufać?

Powierzenie spraw podatkowych wykwalifikowanym specjalistom przekłada się na konkretne korzyści dla naszych Klientów. Oferujemy dostęp do wiedzy i sprawdzonych rozwiązań, zapewniamy oszczędność czasu, ograniczamy ryzyko jakie spoczywa na właścicielach firm lub zarządach, ograniczamy koszty i dajemy poczucie bezpieczeństwa. Pomagamy by nasi Klienci nie musieli myśleć o podatkach, bo my to za nich robimy. Wspólnie z partnerami naszej kancelarii pracujemy nad wzmocnieniem konkurencyjności oraz rozwojem polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Doradztwo Podatkowe Ewa Flor to:

null

Doświadczenie i wiedza

zespół wykwalifikowanych i z wieloletnim doświadczeniem doradców podatkowych
null

Pełne zaufanie

potwierdzone przez wieloletnią współpracę z naszymi stałymi Klientami
null

Bezpieczeństwo

potwierdzone polisą ubezpieczeniową, poufność przetwarzanych danych, tajemnica zawodowa doradców podatkowych
null

Współpraca on-line

całość współpracy może się odbywać online z pełnym zabezpieczeniem przepływu danych
null

Współpraca u Klienta w firmie

realizujemy projekty/udzielamy doradztwa na życzenie Klienta w jego siedzibie. Możliwość wsparcia wewnętrznego zespołu księgowego
null

Zespół specjalistów

Możemy zapewnić kompleksową obsługę Klienta. W zespole Kancelarii jest radca prawny, biegły rewident, doradca finansowy, doradca do funduszy unijnych.