MISJA FIRMY

Współpracując z nami zyskujecie Państwo czas na prowadzenie biznesu a my eliminujemy ryzyko i stres związane z rozliczeniami Państwa firmy.

WŁAŚCICIEL KANCELARII

Ewa Flor – Doradca Podatkowy

Jestem licencjonowanym doradcą podatkowym (nr wpisu 10233) z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie podatków i księgowości.
Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Szkołę Główną Handlową (Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej) w Warszawie, SWPS w Warszawie.

Jestem w trakcie zdobywania uprawnień CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants).
Jestem Biegłym Sądowym w zakresie podatków.
Jestem Członkiem Rady Podatkowej przy Konfederacji Lewiatan.
Specjalizuje się w: podatkach dochodowych, VAT, rachunkowości.
Branżowo specjalizuję się w: branży finansowej (głównie: banki i towarzystwa ubezpieczeniowe), real estate (nieruchomości), IT i podmioty z kapitałem zagranicznym.

Od 2005 roku prowadzę kancelarię doradztwa podatkowego i rachunkowego. Jestem członkiem zarządu w ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o., a także Flor&Bartos TAX ADVISORS Sp. z o.o. Kancelaria moja wspiera Klientów ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. w zakresie prawa podatkowego i standardów rachunkowości.

Przez ponad osiem lat byłam Dyrektorem Departamentu Podatków i Księgowości (później: Dyrektorem Departamentu Podatków) w jednym z największych polskich banków. Wcześniej zdobywałam doświadczenie zawodowe jako menadżer w największych międzynarodowych firmach konsultingowych – Ernst & Young i BDO.

Reprezentuję Klientów w postępowaniach podatkowych przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Doradzam w restrukturyzacjach, połączeniach, podziałach przedsiębiorstw. Przeprowadzam due dilligence przed nabyciami przedsiębiorstw.
Prowadzę szkolenia a także wykładam na uczelniach wyższych. Publikuję z zakresu podatków.

Doradztwo Podatkowe Ewa Flor

GŁÓWNI SPECJALIŚCI

Magdalena Bartos

Magdalena Bartos

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 10705). 20 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie podatku CIT i podatku VAT, dla największych firm z kapitałem zagranicznym.

W latach 2004-2020 pracowała w EY, od 2012 r. jak manager i senior manager odpowiedzialny za zespół sprawozdawczości podatkowej w biurze EY w Katowicach i Krakowie. Wcześniej konsultant podatkowy w Deloitte.

Agnieszka Łyczbińska

Agnieszka Łyczbińska

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 11721). Prawie 20 lat doświadczenia w zakresie podatków (głównie CIT i VAT) i compliance.

W latach 2013-2020 starszy specjalista w departamencie podatków w Getin Noble Bank S.A.
W 2015-2016 p.o. Dyrektora ds. Podatków w Getin Noble Bank S.A. Wcześniej kilkuletnie doświadczenie w EY i ING Bank Śląski.

Katarzyna Knapik-Pacyga(1)

Katarzyna Knapik - Pacyga

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 12587). Prawie 15 lat doświadczenia w zakresie podatków (głównie CIT i VAT) i compliance.
Ponad 8 lat doświadczenia w działach podatkowych banków. Doświadczenie w jednej z dużych kancelarii doradztwa podatkowego w Polsce również w obsłudze klientów zagranicznych/anglojęzycznych.

Marta Mikosz(1)

Marta Mikosz

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 12803). Z wykształcenia prawnik. Posiada doświadczenie w zakresie podatków (głównie CIT i VAT), a także w zakresie schematów podatkowych/procedur podatkowych. Doradza w przeprowadzaniu procesów restrukturyzacyjnych spółek prawa handlowego.
Ponad 8 lat doświadczenia w dużych kancelariach doradztwa podatkowego, a także w dziale podatkowym spółki z udziałem Skarbu Państwa. Kompleksowo doradzała w zakresie podatków bezpośrednich oraz podatku VAT na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw z branży górniczej, transportowej i produkcyjnej. Zarządza podatkami w dużej grupie kapitałowej z branży energetycznej.

fot_ewa nowak_2018

Ewa Nowak

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

Licencjonowany doradca podatkowy nr. wpisu 10412. Ponad 20 lat doświadczenia w podatku CIT, VAT, rozliczeniach międzynarodowych spółek grupowych. Sporządza dokumentacje cen transferowych, uczestniczy w przeglądach podatkowych, doradza w rozliczeniach ulg inwestycyjnych oraz przy tworzeniu Podatkowych Grup Kapitałowych.

KSZ_0710_pp (1)

Dawid Ochodek

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 14518), z wykształcenia prawnik. Posiada doświadczenie w podatku VAT, PIT oraz w postępowaniach podatkowych. Pracował w kancelariach prawnych i podatkowych.

Był także pracownikiem Krajowej Informacji Skarbowej (KIS), w której prowadził postępowania w drugiej instancji – rozpatrywał odwołania od wiążących informacji stawkowych (WIS) wydanych dla towarów, reprezentował Dyrektora KIS przed sądami administracyjnymi, uczestniczył w projektach legislacyjnych (m.in. SLIM VAT 3), prowadził szkolenia wewnętrzne oraz dla Krajowej Administracji Skarbowej. Zajmował także stanowisko p.o. kierownika Pierwszego Działu Wiążących Informacji, w którym rozpatrywano odwołania od WIS wydanych dla usług i świadczeń kompleksowych.

Posiada także certyfikat księgowego oraz jest ekspertem w poradni eksperckiej Legalis, w której udziela porad z zakresu prawa podatkowego, księgowości oraz niektórych zagadnień prawa administracyjnego.

Renata Szmagier

Renata Szmagier

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 14624).

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego grupy kapitałowej spółek. Prowadzi kompleksowo księgi rachunkowe, konsoliduje sprawozdania finansowe. Od prawie 20 lat specjalizuje się w podatku CIT, VAT oraz rachunkowości. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 17085/2007 uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

j_witorek

Joanna Wtorek

SPECJALISTA DS.RACHUNKOWOŚCI

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych/dyrektorów finansowych. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 8923/98 uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Kasia Bartoszyńska(1)

Katarzyna Bartoszyńska

KONSULTANT PODATKOWY

Z wykształcenia prawnik, w trakcie zdobywania uprawnień doradcy podatkowego. Laureatka międzynarodowych konkursów w dziedzinie prawa podatkowego. Doświadczenie prawnicze zdobywała w instytucjach państwowych oraz w działach podatkowych banków krajowych.
Specjalizuje się w zakresie estońskiego CIT-u, wdrażaniu ulg podatkowych oraz opodatkowania jednoosobowych działalność gospodarczych, zwłaszcza w obszarze doboru odpowiedniej formy opodatkowania.

Doradztwo Podatkowe Ewa Flor

POZOSTALI CZŁONKOWIE ZESPOŁU

ANNA ADAMCZYK

Anna Adamczyk

OFFICE ASSISTANT

DORADZTWO PODATKOWE EWA FLOR

Dlaczego warto
nam zaufać?

Powierzenie spraw podatkowych wykwalifikowanym specjalistom przekłada się na konkretne korzyści dla naszych Klientów. Oferujemy dostęp do wiedzy i sprawdzonych rozwiązań, zapewniamy oszczędność czasu, ograniczamy ryzyko jakie spoczywa na właścicielach firm lub zarządach, ograniczamy koszty i dajemy poczucie bezpieczeństwa. Pomagamy by nasi Klienci nie musieli myśleć o podatkach, bo my to za nich robimy. Wspólnie z partnerami naszej kancelarii pracujemy nad wzmocnieniem konkurencyjności oraz rozwojem polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Doradztwo Podatkowe Ewa Flor to:

null

Doświadczenie i wiedza

zespół wykwalifikowanych i z wieloletnim doświadczeniem doradców podatkowych
null

Pełne zaufanie

potwierdzone przez wieloletnią współpracę z naszymi stałymi Klientami
null

Bezpieczeństwo

potwierdzone polisą ubezpieczeniową, poufność przetwarzanych danych, tajemnica zawodowa doradców podatkowych
null

Współpraca on-line

całość współpracy może się odbywać online z pełnym zabezpieczeniem przepływu danych
null

Współpraca u Klienta w firmie

realizujemy projekty/udzielamy doradztwa na życzenie Klienta w jego siedzibie. Możliwość wsparcia wewnętrznego zespołu księgowego
null

Zespół specjalistów

Możemy zapewnić kompleksową obsługę Klienta. W zespole Kancelarii jest radca prawny, biegły rewident, doradca finansowy, doradca do funduszy unijnych.