MISJA FIRMY

Współpracując z nami zyskujecie Państwo czas wolny a my eliminujemy ryzyko i stres związane z rozliczeniami Państwa firmy.
Ewa Flor - doradca podatkowy Katowice

POZNAJ MNIE BLIŻEJ

Ewa Flor – Doradca Podatkowy

Jestem licencjonowanym doradcą podatkowym (nr wpisu 10233) z prawie 20-letnim doświadczeniem w zakresie księgowości i podatków. Z wykształcenia jestem ekonomistką. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących podatków dochodowych, VAT i rachunkowości.

Od ponad 14 lat prowadzę kancelarię doradztwa podatkowego i rachunkowego. Jestem Członkiem Zarządu w ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. Kancelaria moja wspiera Klientów Biura Rachunkowego w zakresie prawa podatkowego i standardów rachunkowości.

Przez ponad osiem lat byłam Dyrektorem Departamentu Podatków i Księgowości w jednym z największych polskich banków. Wcześniej zdobywałam doświadczenie zawodowe jako menadżer w największych międzynarodowych firmach konsultingowych – Ernst & Young i BDO a także na stanowiskach Głównej Księgowej.

Reprezentuję Klientów w postępowaniach podatkowych przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Doradzam w restrukturyzacjach, połączeniach, podziałach przedsiębiorstw. Przeprowadzam due dilligence przed nabyciami przedsiębiorstw.

Jestem absolwentką studiów SGH z Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. W trakcie zdobywania uprawnień CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants). Jestem Biegłym Sądowym w zakresie podatków. Jestem Członkiem Rady Podatkowej przy Konfederacji Lewiatan. Prowadzę szkolenia a także wykładam na uczelniach wyższych. Publikuję z zakresu podatków.

DORADZTWO PODATKOWE EWA FLOR

Dlaczego warto
nam zaufać?

Powierzenie spraw podatkowych, księgowych lub kadrowo-płacowych wykwalifikowanym specjalistom przekłada się na konkretne korzyści dla naszych Klientów. Oferujemy dostęp do wiedzy i sprawdzonych rozwiązań, zapewniamy oszczędność czasu, ograniczamy koszty i dajemy poczucie bezpieczeństwa. Wspólnie z partnerami Kancelarii pracujemy nad wzmocnieniem konkurencyjności oraz rozwojem polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Doradztwo Podatkowe Flor Ewa to:

null

Doświadczenie i wiedza

zespół wykwalifikowanych i doświadczonych doradców podatkowych
null

Pełne zaufanie

potwierdzone przez wieloletnią współpracę z naszymi stałymi Klientami
null

Bezpieczeństwo

potwierdzona polisą ubezpieczeniową, poufność przetwarzanych danych
null

Porady on-line

tłumaczymy, odpowiadamy, doradzamy naszym Klientom i nie tylko
null

Zespół specjalistów

radca prawny, biegły rewident, doradca finansowy, doradca do funduszy unijnych