TAX ADVISORY EWA FLOR - TESTIMONIALS

Opinions on our company

W imieniu spółki DEALAVO Spółka z o.o. mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako kompetentnego Doradcę Podatkowego w szczególności w obszarze rozliczeń ulgi IP Box.

W naszej ocenie Kancelaria wywiązuje się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem, terminowo i skutecznie.

W związku z powyższym z przekonaniem polecamy Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako solidną, rzetelną kancelarię w zakresie prawa podatkowego.

Przemysław Białokozowicz – Wiceprezes zarządu

The Spotawheel group of companies is pleased to announce that it is cooperating with Ewa Flor’s Tax Advisory Office in terms of continuous support on tax advisory matters.

The areas in which the office provided us with content-related care were primarily CIT, VAT as well as transfer pricing issues.
In view of the smooth ongoing cooperation and the high standard of services offered, we can strongly recommend this tax advisory office as a proven partner and provider of consulting services.

Ewa Flor’s Tax Advisory Office has a team of qualified experts composed of certified tax advisory and long-time specialists in the sector with extensive experience and knowledge. They systematically support us in a reliable and competent manner, while finding a wide range of possible solutions in compliance with the applicable regulations.

With the above in mind, we would like to recommend Ewa Flor’s Tax Advisory Office to any entrepreneur who needs support in relation to the rapidly changing tax regulations.

W imieniu firm Vitberg, mam przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako wybitnie profesjonalnego i rzetelnego Partnera w zakresie doradztwa podatkowego dotyczącego podatkowych aspektów eksportu, ulg IP Box, podatku dochodowego i VAT.
Współpraca z Kancelarią obejmuje: • state, bieżące doradztwo podatkowe, • audyt podatkowy i procesów wewnętrznych w tym zakresie, • audyt możliwości skorzystania z ulgi IP Box, badawczo-rozwojowej i innych, • wsparcie we wdrożeniu wewnętrznych procedur, dokumentów i regulaminów, • przygotowanie wniosków o interpretacje podatkowe.
Wszystkie inicjatywy i zadania, które wspólnie zainicjowaliśmy zakończyły się sukcesem, począwszy od drobnych rozwiązań proceduralnych, po skuteczne uzyskanie pozytywnych interpretacji podatkowych w sprawie ulg i przejście zewnętrznych kontroli organów podatkowych.
Z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością polecam Kancelarię Podatkową Ewy Flor, jako wybitnie rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

Krzysztof Jurkowski – Dyrektor ds. Administracyjnych

W imieniu spółki FEV Polska Sp. -z o.o. pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor doradza naszej spółce głównie w zakresie podatku CIT, VAT jak również w zakresie cen transferowych (przygotowywanie dokumentacji podatkowych) i schematów podatkowych.
W naszej ocenie Kancelaria wywiązuje się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem, zgodnie z poszanowaniem obowiązujących przepisów.
Zaangażowanie przez Kancelarię Doradcy Podałkowego Ewy Flor w realizację powierzonych zadań przekłada się na zminimalizowanie potencjalnego ryzyka podatkowego w niektórych obszarach prowadzonej przez nas działalności gospodarczej.
W związku z powyższym polecamy Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego doradcę w zakresie prawa podatkowego.

W imieniu spółki SCANYE Spółka z o.o. mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego Partnera w zakresie doradztwa podatkowego w szczególności w obszarze podatku CIT i IP Box.
Kancelaria na bieżąco doradza naszej spółce w aspektach podatkowych (głównie w zakresie podatku dochodowego), a także przygotowała kompleksowy mechanizm do rozliczania w spółce ulgi IP Box.
W związku z powyższym z przekonaniem polecamy Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako sprawdzonego i kompetentnego doradcę podatkowego.

W imieniu spółki EVOJAM Spółka z o.o. mam przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego Partnera w zakresie doradztwa podatkowego w szczególności w obszarze IP Box. W naszej ocenie Kancelaria wywiązuje się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem, zgodnie z poszanowaniem obowiązujących przepisów. W związku z powyższym z przekonaniem polecamy Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego doradcę w zakresie prawa podatkowego.

Iwona Prorok – Prokurent

Arribatec Innovation Sp. z o.o. zaświadcza, iż korzystał z usług Kancelarii Podatkowej Ewy Flor w zakresie opracowania dokumentacji cen transferowych.
Bazując na naszym pozytywnym doświadczeniu chcielibyśmy zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego dostawcę usług doradztwa podatkowego.

W imieniu spółki ING Usługi dla Biznesu S.A. mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie świadczenia usług doradztwa podatkowego.
Pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor świadczy dla nas usługi w ramach umowy o świadczenie usług doradztwa podatkowego. Współpraca z Kancelarią bez wątpienia pomaga nam w podejmowaniu prawidłowych przedsięwzięć w ramach prowadzonej przez Spółkę działalności a także naszych Klientów i tym samym przyczynia się do rozwoju i zabezpieczenia interesów ING Usługi dla Biznesu S.A i jej Klientów.

Lucyna Bindas-Wilk Główny Księgowy

Mam przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie pozyskania i rozliczenia podatkowego ulgi IP Box.
Pragnę poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor świadczyła dla mnie usługi doradztwa podatkowego.

Paweł Podkówka

W imieniu spółki ASCO Spółka z o.o. spółka komandytowa mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie pozyskania i rozliczenia podatkowego ulgi badawczo-rozwojowej.
Pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor świadczy dla nas usługi w ramach umowy o świadczenie usług doradztwa podatkowego.
Współpraca z Kancelarią w zakresie pozyskania i rozliczenia ulgi badawczo — rozwojowej obejmowała:
• audyt możliwości skorzystania z ulgi B+R przez Spółkę, • przygotowanie odpowiedniej dokumentacji wymaganej przepisami podatkowymi, • przygotowanie wniosków o interpretacje podatkowe, • rozliczenie ulgi B+R w zeznaniu rocznym.
Praca na projekcie przebiegała bardzo sprawnie i Kancelaria była mocno zaangażowana w wybór optymalnych i zgodnych z przepisami podatkowymi rozwiązań.
Mając na uwadze, iż Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor zapewniła nam obsługę podatkową na wysokim poziomie, z pełnym przekonaniem polecamy Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako doradcę w zakresie ulgi badawczo-rozwojowej.

Grzegorz Mucha Prezes Zarządu

W imieniu spółki ProperGate sp. z o. o. potwierdzam współpracę z Kancelarią Podatkową Ewy Flor z siedzibą w Katowicach w zakresie konsultacji i doradztwa związanego z interpretacjami podatkowymi charakterystycznymi dla branży nowoczesnych technologii.
Należy podkreślić wysoki profesjonalizm oraz skuteczność usług świadczonych przez Panią Ewę Flor. Dokumentacja przygotowywana jest na podstawie wnikliwych analiz.
Rekomendujemy Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako zaufanego i rzetelnego doradcę, niezbędnego do prowadzenia działalności w szybko zmieniającym się otoczeniu prawnym.

Rafał Grudzień – Prezes Zarządu

Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor przeprowadziła w Nest Banku przegląd podatkowy w zakresie podatku CIT.
W naszej ocenie Kancelaria wywiązała się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem oraz zgodnie z poszanowaniem obowiązujących przepisów.
Zaangażowanie przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor w realizację powierzonych zadań przełożyło się na zminimalizowanie potencjalnego ryzyka podatkowego w niektórych obszarach prowadzonej przez Bank działalności gospodarczej.
W związku z powyższym polecamy Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego doradcę w zakresie prawa podatkowego.
w imieniu spółki Nest Bank S.A.

Anna Paśniczek Kierownik Wydziału Księgowości i Podatków

W imieniu spółki Evojam Sp. z o.o. z branży IT której główną działalnością są usługi związane z tworzeniem oprogramowania pragnę poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor przeprowadziła w Spółce przegląd podatkowy głównie w zakresie podatku CIT. Dodatkowo na bieżąco Kancelaria doradza naszej Spółce w zakresie podatków CIT, PIT, VAT.

Iwona Prorok — Office Manager

W imieniu spółki Infinite Sp. z o.o. mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie pozyskania i rozliczenia podatkowego ulgi badawczo-rozwojowej.
Pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor świadczy dla nas usługi w ramach umowy o świadczenie usług doradztwa podatkowego.

Katarzyna Zaremba – wiceprezes Zarządu

W imieniu Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie, mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor. jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie świadczenia usług doradztwa podatkowego. Pragniemy poinformować, że Kancelańa Doradcy Podatkowego Ewy Flor współpracuje z Bankiem w ramach umowy o świadczenie usług doradztwa podatkowego (głównie konsultacje telefoniczne i mailowe, opinie podatkowe, przegląd podatkowy, due diligence). Mając na uwadze, iż Kancelańa Doradcy Podatkowego Ewy Flor zapewnia nam obsługę podatkową na wysokim poziomie, z pełnym przekonaniem polecamy Kancelarię Podatkową Ewy Flor, jako doradcę w zakresie prawa podatkowego.

Rafał Kołeczek – wiceprezes Zarządu

W imieniu Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdrój mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie świadczenia usług doradztwa podatkowego.
Pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor świadczyła dla nas usługi doradztwa podatkowego w formie konsultacji telefonicznych, mailowych, opinii podatkowych.
Pozytywne doświadczenia spowodowały, że możemy zarekomendować innym firmom Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług doradztwa podatkowego.

Arieta Hałaczkiewicz – pełnomocnik Zarządu

W imieniu spółki ZOWER Sp. z o.o. pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor świadczyła dla Spółki usługę doradztwa podatkowego w formie przeglądu podatkowego. W naszej ocenie Kancelaria wywiązała się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem, zgodnie z poszanowaniem obowiązujących przepisów. W związku z powyższym z pełnym przekonaniem polecamy Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego doradcę w zakresie prawa podatkowego.

Grzegorz Dubiel – Prezes Zarządu

W imieniu spółki PETRO VEND Spółka z o.o. mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego Partnera w zakresie podatkowego rozliczenia ulgi badawczo-rozwojowej.
Współpraca z Kancelarią w zakresie Pozyskania i rozliczenia ulgi badawczo — rozwojowej obejmowała:
• audyt możliwości skorzystania z ulgi B+R przez Spółkę, • analizę dokumentacji wymaganej przepisami podatkowymi, przygotowanie wniosku o interpretacje :podatkowe, • rozliczenie ulgi B+R w zeznaniu rocznym.
Praca na projekcie przebiegała bez zakłóceń i Kancelaria była mocno zaangażowana w wybór optymalnych i zgodnych z przepisami podatkowymi rozwiązań.
Mając na uwadze, iż Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor zapewniła nam obsługę podatkową na wysokim poziomie, polecamy Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako sprawdzonego doradcę w zakresie ulgi badawczo-rozwojowej.

Paweł Ociepka – Prezes

Kancelaria Podatkowa Ewy Flor co roku realizuje w EUROKADRA S.A. projekt z zakresu cen transferowych, obejmujący sporządzenie dokumentacji podatkowych i innych dokumentów wymaganych przy przeprowadzaniu transakcji z podmiotami powiązanymi.
Kancelaria Podatkowa Ewy Flor działa sprawnie i profesjonalnie a przygotowane dokumentacje cechuje wysoka jakość.
Należy także podkreślić bardzo dobrą atmosferę współpracy, elastyczność i możliwość wzajemnych uzgodnień w trakcie trwania prac.
Dotychczasowe pozytywne doświadczenia powodują, że współpraca jest kontynuowana oraz pragniemy z cała odpowiedzialnością zarekomendować innym firmom Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług doradztwa podatkowego.

Wiesław Jamiński – wiceprezes Zarządu

Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO-ERG S.A. zaświadczają, że korzystają z usług Kancelarii Podatkowej Ewy Flor w zakresie doradztwa podatkowego w szczególności dotyczącego transakcji z podmiotami powiązanymi (przygotowywanie dokumentacji podatkowych).
Pragniemy podkreślić, iż realizacja zleceń przebiegała sprawnie i profesjonalnie a przygotowane opinie/dokumentacje cechuje wysoka jakość merytoryczna.
Realizowane projekty z Pani Ewą Flor dotyczą wielu zróżnicowanych transakcji, obejmujących pełne spektrum działalności naszej grupy kapitałowej.
Poza tym Kancelaria Doradcy Podatkowego udziela w problematyce podatkowej.

Wojciech Stalica – członek Zarządu

PayPro S.A. zaświadcza, że korzysta z usług Kancelarii Podatkowej Ewy Flor w zakresie doradztwa podatkowego. Pragniemy podkreślić, iż realizacja zleceń przebiega sprawnie i profesjonalnie a przygotowywane opinie podatkowe cechuje wysoka jakość merytoryczna. Wysokie standardy obsługi, rzetelność i fachowość pozwalają zarekomendować Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako sprawdzonego Doradcę Podatkowego wartego polecenia.

Piotr Kurczewski – Prezes Zarządu

W imieniu spółki Kalmet S.A. pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor przeprowadziła w Spółce przegląd podatkowy w zakresie podatku CIT.
W naszej ocenie Kancelaria wywiązała się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem.
Prace przy projekcie przebiegły w atmosferze współpracy. Usługa wykonana została sprawnie i terminowo.
Końcowy rezultat spełnił nasze oczekiwania.
Zaangażowanie przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor w realizację powierzonych zadań przełożyło się na zminimalizowanie potencjalnych ryzyk podatkowych w Spółce.

Zdzisław Kalarus – Prezes Zarządu

DialCom24 Sp. z o.o. zaświadcza, że korzysta z usług Kancelarii Podatkowej Ewy Flor w zakresie doradztwa podatkowego w szczególności dotyczącego transakcji z podmiotami powiązanymi (przygotowywanie dokumentacji podatkowych). Pragniemy podkreślić, iż realizacja zleceń przebiegała sprawnie i profesjonalnie a przygotowane opinie/dokumentacje cechuje wysoka jakość merytoryczna. Wysokie standardy obsługi, rzetelność i fachowość pozwalają zarekomendować Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako sprawdzonego Doradcę Podatkowego wartego polecenia.

Piotr Kurczewski – Prezes Zarządu

W imieniu spółki Sileman Sp. z o.o. pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor przeprowadziła w Spółce przegląd podatkowy głównie w zakresie podatku CIT i VAT.
W naszej ocenie Kancelaria wywiązała się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem, zgodnie z poszanowaniem obowiązujących przepisów.
Zaangażowanie przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor w realizację powierzonych zadań przełożyło się na zminimalizowanie potencjalnych ryzyk podatkowych w Spółce.
W związku z powyższym polecamy Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego doradcę w zakresie prawa podatkowego.

Gabriela Kolicz – Prezes Zarządu

EUROKADRA to profesjonalne biuro rachunkowe, które od 6 lat prowadzą działalność na obszarze Polski oraz na rynku międzynarodowym.
W imieniu EUROKADRA EXPERT Sp. z o.o. pragniemy poinformować, że Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewy Flor świadczy dla nas usługi w ramach umowy o świadczenie usług doradztwa podatkowego.
Szczerze możemy polecić Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako sprawdzonego partnera w dostarczaniu efektywnych rozwiązań w zakresie świadczonych usług.
Z uznaniem pragniemy zauważyć umiejętność szybkiej reakcji Kancelarii na nasze zapytania i znajdowanie rzetelnych rozwiązań w poszanowaniu obowiązujących przepisów prawa.
W oparciu o wysoki standard dotychczas zrealizowanych usług Spółka zamierza nadal korzystać z usług doradztwa podatkowego w Kancelarii Doradcy Podatkowego Ewy Flor.

Grażyna Sikora – Prezes Zarządu

Kalmet S.A. zaświadcza, iż korzystał z usług Kancelarii Podatkowej Ewy Flor w zakresie opracowania dokumentacji cen transferowych.
Kancelaria Podatkowa Ewy Flor działała sprawnie i profesjonalnie a przygotowane dokumentacje cechuje wysoka jakość.
Należy także podkreślić bardzo dobrą atmosferę współpracy, elastyczność i możliwość wzajemnych uzgodnień w trakcie trwania prac.
Bazując na naszym pozytywnym doświadczeniu chcielibyśmy zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego dostawcę usług doradztwa podatkowego.

Zdzisław Kalarus – Prezes Zarządu

Pani Anja Czech-Grollmann (adwokat niemiecki) zaświadcza, że korzysta z usług Kancelarii Podatkowej Ewy Flor w zakresie doradztwa podatkowego dla swoich klientów.
Zakres wykonywanych zleceń to głównie:
a. przygotowywanie opinii podatkowych, b. przygotowywanie wniosków o interpretację do Ministerstwa Finansów, c. rozliczenia podatkowe.
Pragniemy podkreślić, iż realizacja zleceń zawsze przebiega sprawnie i profesjonalnie a przygotowane opinie/ wnioski/rozliczenia cechuje wysoka jakość merytoryczna.
Wysokie standardy obsługi, rzetelność i fachowość pozwalają zarekomendować Kancelarię Doradcy Podatkowego Ewy Flor jako sprawdzonego Doradcę Podatkowego.

Anja Czech-Grollmann – Adwokat

W imieniu spółki I Fundusz Mistral S.A. mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie świadczenia usług doradztwa podatkowego w szczególności dotyczącego transakcji z podmiotami powiązanymi (przygotowywanie dokumentacji podatkowych). Kancelaria Doradcy Podatkowego Ewa Flor zrealizowała w ciągu ostatnich dwóch lat dwa projekty obejmujące sporządzenie łącznie kilkudziesięciu dokumentacji podatkowych z zakresu ustalania cen zastosowanych w transakcjach pomiędzy podmiotami powiązanymi (cen transferowych). Prace przy projektach przebiegały w atmosferze współpracy i wzajemnego zrozumienia. W rezultacie usługa wykonana została sprawnie i terminowo. Końcowy rezultat spełnił nasze oczekiwania.
Pragniemy niniejszym udzielić referencji Kancelarii Doradcy Podatkowego Ewy Flor podkreślając rzetelność, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług doradztwa podatkowego.

Paweł Nowik – prezes Zarządu

AURES Sp. z o.o. zaświadcza, że korzystał z usług Kancelarii Podatkowej Ewy Flor w zakresie przygotowywania opinii podatkowych i wniosków o wydanie interpretacji do Ministra Finansów. Pragniemy podkreślić, iż realizacja zleceń zawsze przebiegała sprawnie i profesjonalnie a przygotowane opinie cechuje wysoka jakość merytoryczna. Bazując na naszym pozytywnym doświadczeniu chcielibyśmy zarekomendować Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego dostawcę usług doradztwa podatkowego.

Tomasz Kajmowicz – wiceprezes Zarządu

Kancelaria Podatkowa Ewy Flor co roku realizuje w HZ Transport Poland Sp. z o.o. projekt z zakresu cen transferowych, obejmujący sporządzenie dokumentacji podatkowych i innych dokumentów wymaganych przy przeprowadzaniu transakcji z podmiotami powiązanymi.
Kancelaria Podatkowa Ewy Flor działa sprawnie i profesjonalnie, a przygotowane dokumentacje cechuje wysoka jakość.
Należy także podkreślić bardzo dobrą atmosferę współpracy, elastyczność i możliwość wzajemnych uzgodnień w trakcie trwania prac.
Poza tym Kancelaria Doradcy Podatkowego udziela nam w ramach konsultacji bieżącego wsparcia w problematyce podatkowej.
Dotychczasowe pozytywne doświadczenia powodują, że współpraca jest kontynuowana oraz pragniemy z cała odpowiedzialnością zarekomendować innym firmom Kancelarię Podatkową Ewy Flor jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę usług doradztwa podatkowego.

Agnieszka Mroczek-Nowicka – Dyrektor Finansowy