Doradca podatkowy Warszawa

Doradca podatkowy w Warszawie

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Ewa Flor – tworzona jest przez doświadczonych doradców. Dla wielu klientów jesteśmy partnerem w codziennych obowiązkach, związanych z zabezpieczaniem ryzyka podatkowego, optymalizowaniu działań pod kątem podatkowym i rozliczaniem podatków. Opiekujemy się naszymi klientami kompleksowo, zarówno na polu codziennego obrotu dokumentacją podatkową, jak i w niestandardowych i często nagłych sytuacjach.

doradca podatkowy

Doradztwo podatkowe (Warszawa) – solidny partner w rozwiązywaniu problemów podatkowych

Prawidłowe dokonanie obowiązku podatkowego dotyczy każdego przedsiębiorcy, bez względu na wielkość firmy oraz kwestię obecności księgowej w rozliczaniu podatków. Niewątpliwie, w tej tematyce nie warto zawsze stawiać na własną osobę lub księgową, tylko powierzyć czasami te obowiązki profesjonalnemu doradcy podatkowemu w Warszawie.
Doświadczony doradca, który z praktyki zna się na tematyce podatkowej i na bieżąco orientuje się w zmianach przepisów, będzie pewnym partnerem na drodze do prawidłowego załatwiania spraw podatkowo-prawnych przedsiębiorstwa. Wierzymy, że jako kancelaria doradztwa podatkowego w Warszawie jesteśmy właśnie takim pewnym partnerem dla wielu firm. Jesteśmy zawsze gruntownie przygotowani i zorientowani w każdej tematyce związanej z prawem podatkowym. Służymy pomocą nie tylko przy obsłudze bieżących spraw naszych klientów, ale i w jednorazowych transakcjach/problematyce.

Doradcy podatkowi w Warszawie

Doradca podatkowy (Warszawa) – w czym się specjalizujemy?

Nasza kancelaria doradztwa podatkowego w Warszawie specjalizuje się w szeregu spraw, dotyczących średnich i dużych przedsiębiorstw, grup kapitałowych oraz instytucji finansowych. Są to przede wszystkim:

  • Doradztwo podatkowe w kwestii podatków: CIT, VAT, PIT, podatku od czynności cywilnoprawnych, od nieruchomości, kwestie związane z podatkiem odroczonym.
  • Przygotowanie dokumentacji podatkowej w zakresie cen transferowych.
  • Pomoc przy pozyskiwaniu i rozliczaniu ulg podatkowych w szczególności ulga badawczo-rozwojowa i ulga IP Box.
  • Pomoc w restrukturyzacji firm.
  • Doradztwo w sprawach związanych z przekształceniem przedsiębiorstwa.

Wsparcie podmiotów gospodarczych – doradztwo podatkowe (Warszawa)

Ewa Flor to doradca podatkowy w Warszawie, specjalizujący się we wszechstronnym wsparciu podmiotów gospodarczych w kwestii wypełniania obowiązków podatkowych i kontaktów z organami podatkowymi. Codziennie wspieramy przedsiębiorstwa działające zarówno w zasięgu kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Co może okazać się istotne dla wielu klientów, obsługujemy również Klientów w językach obcych: angielskim i niemieckim… Zapewniamy doradztwo podatkowe w Warszawie dla firm o różnych specjalizacjach gospodarczych i różnej formie prawnej. Głównymi naszymi specjalizacjami jest: branża finansowa i branża IT. Reprezentujemy przedsiębiorstwa w obliczu kwestii spornych do rozstrzygnięcia z urzędem skarbowym, a także przygotowujemy merytorycznie dokumentację podatkową do przeprowadzenia kontroli skarbowej. Pracujemy z klientami bez względu na miejsce siedziby – większość kontaktu z Klientem jest zdalna.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie – porozmawiamy o potrzebach i wymaganiach Państwa przedsiębiorstwa. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów oraz pewność ich spokojnego jutra, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała sprawnie, a efekty były zadawalające.